У с. Яковлівка рятувальники разом з місцевими селянами ліквідували пожежу у приватному будинку

   20 серпня 2017 року о 12:24 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної   частини (ДПРЧ) №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у с. Яковлівка горить приватний будинок, господаря 1984 року народження.

   Через 15 хвилин на місце прибули: відповідальний черговий від 5-го ДПРЗ, провідний фахівець Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, майор служби цивільного захисту Сергій Шморгал та черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна  у складі трьох чоловік: начальник караулу, капітан служби цивільного захисту Максим Лопушнян, командир відділення прапорщик служби цивільного захисту Валерій Будяченко та водій, сержант служби цивільного захисту Олександр Ботнар.

    На момент прибуття пожежних на місце виклику відкритим полум’ям палала хата, сіно та господарча будівля. Ще до приїзду рятувальників сусіди та місцеві селяни намагалися своїми силами приборкати вогонь, але своїми силами зупинити вогняну стихію, їм не вдавалося. Від високої температури та не великих поривів вітру вогонь зі скирди сіна, миттєво перекинувся на господарчу будівлю у якій знаходилися свійські тварини, а далі та хату розміром 20 м х 6 м х 2 м.

   За лічені хвилини роздільнянські вогнеборці провели розвідку пожежі, розгорнули рукавну лінію та подали пожежні вогнегасні засоби на локалізацію пожежі.

   Дві години знадобилося роздільнянським рятувальникам та місцевим селянам, щоб ліквідувати пожежу. Директор ТОВ «Промінь 12» Келлер Геннадій Володимирович направив на допомогу приборкувати вогонь  автоцистерну з водою «ЗІЛ-131», водій якої допомагав гасити вогонь.

   Внаслідок пожежі вогнем знищено дах приватного будинку на площі 50 м² та господарчу будівлю на площі 35 м ² та сіно вагою біля 5 тонн, врожаю 2017 року. Також,  у хаті згоріли домашні речі та документи. Багатодітна сім’я з четверо дітей, залишилася без даху над головою.

  Загиблих та постраждалих – немає. Причина пожежі – дитячі пустощі з вогнем (5-річний син Владислав сірниками підпалив сіно). Відомо, що на момент виникнення загорання 27-річна мати пішла у магазин за продуктами, а 33-річний батько знаходився у хаті.

   Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, вкотре закликають батьків та дорослих, у жодному разі, не залишайте дітей без нагляду, ховайте подалі від них сірники та запальнички, постійно роз’яснюйте їм правила безпеки життєдіяльності та з раннього дитинства виховуйте в них культуру безпечної поведінки.

 

Роздільнянський міськрайонний відділ  ГУ ДСНС України в Одеській області
 
                                                   
                                

HEADER 

Reply
 
+4
Ще до приїзду рятувальників сусіди та місцеві селяни намагалися своїми силами приборкати вогонь, але своїми силами зупинити вогняну стихію, їм не вдавалося.
а где пожарная техника с- совета ?? а где внештатная команда пожарников на территории сельсовета ??? а зачем ? главное что бы гарлапанша голова сельсовета была в кабинете а все остальное и так пойдет ......

ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити