У м. Роздільна горіла літня кухня

   29 вересня 2017 року о 12:00 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини (ДПРЧ) №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про пожежу, яка сталася 28 вересня 2017 року о 16-й годині, у районному центрі на вул. Малиновського, 23 у літній кухні. Господарка, 1969 року народження.

   Пожежу було ліквідовано місцевим населенням. Вогонь пошкодив газову плиту та лічильник на площі 1 м².

   Загиблих та постраждалих – немає. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження чоловіка господарки.

   Загалом, від початку 2017 року на території Роздільнянського району сталося 151 пожежа, внаслідок яких загинуло 3 чоловік. Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті - не паліть у ліжку, не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою електропобутових та газових приладів та у жодному разі, не дозволяйте дітям бавитися сірниками, розводити вогонь і залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих.  Бережіть своє життя та оточуючих!

 Сергій ШМОРГАЛ, Роздільнянський міськрайонний відділ  ГУ ДСНС України в Одеській області
 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити