У м. Роздільна горів легковий автомобіль

   7 жовтня 2017 року о 2:58 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини (ДПРЧ) №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у районному центрі на вул. Затишна, 32 палає легковий автомобіль. Автівка «Chery Amulet», 2011 року випуску належить роздільчанину, 1983 року народження. 

   За лічені хвилини на місце виклику прибув черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі чотирьох чоловік особового складу та одної одиниці техніки. І хоч, рятувальники швидко прибули на місце події, від іномарки залишився тільки каркас.

   14 хвилин знадобилося пожежним, щоб ліквідувати пожежу легковика. Вогонь повністю знищив автівку на площі 4 м².
Загиблих та постраждалих – немає. Ймовірна причина пожежі – занесення джерела запалення зовні невстановленою особою.
Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області закликають закликають власників транспортних засобів суворо дотримуватися правил пожежної безпеки при експлуатації своїх автомобілей. Для щоб зберегти свою автівку від посягань паліїв, узабезпечити її пожеж та інших неприємних ситуацій, водіям потрібно залишати свої автомобілі, лише на спеціально обладнаних і охороняємих автостоянках. Принаймні, там є охоронці та засоби пожежогасіння.

   Окрім того, у салоні свого автомобіля необхідно мати сертифікований порошковий вогнегасник бажано «ВП-2», або «ВП-5», який помічений трилісником та має паспорт. У паспорті такого вогнегасника повинно бути вказано: дату випуску, продажу та кожного технічного огляду. У разі виникнення пожежі, такий вогнегасник, обов'язково виручить.

 

Сергій ШМОРГАЛ, Роздільнянський міськрайонний відділ ГУ ДСНС України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити