У м. Роздільна виявили артилерійський снаряд, часів Другої світової війни

   На території Роздільнянського району місцеві мешканці продовжують знаходити вибухонебезпечні предмети, часів Другої світової війни. Так, 17 жовтня 2017 року о 13:50 до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у районному центрі на вулиці Європейська, 81 на території ПП «Старт» при проведені земляних робіт робітниками виявлено німецький артилерійський осколово-фугасний снаряд, калібру 88 мм.

   До приїзду на місце виклику саперів охорону вибухонебезпечного предмету здійснювали співробітники Роздільнянського відділу поліції ГУ Національної поліції України в Одеській області. Піротехнічною групою аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Одеській області боєприпас було вилучено та знешкоджено у спеціальному відведеному місці.

   Загалом, від початку 2017 року на території Роздільнянського району було виявлено понад 450 одиниць боєприпасів часів минулої війни.  

   При виявленні вибухонебезпечних предметів потрібно дотримуватися наступних правил: не розбирати і не піднімати знайдені підозрілі небезпечні предмети, відгородити місце, де знаходиться вибухонебезпечний предмет, нікого не допускати до цього місця, повідомити підрозділ ДСНС, поліцію, представників органів місцевої влади, організувавши біля нього постійне чергування до їх прибуття.

   Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре застерігають громадян! У разі виявлення підозрілого предмету у жодному разі, не намагайтеся самостійно визначити його належність та походження, а негайно зателефонуйте «101» у підрозділ ДСНС України та «102» у поліцію. Не допустіть, щоб Ваша цікавість та легковажність призвели до трагедії. Будьте обережні, бережіть себе!
 

Сергій ШМОРГАЛ, Роздільнянський міськрайонний відділ ГУ ДСНС України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити