В м. Роздільна на пожежі врятовано літню жінку

   04 листопада 2017 року до 32-ї Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про загорання в квартирі на 2-му поверсі двохповерхового житлового буднку за адресою: м. Роздільна, вул. Привокзальна, 28.

   При прибутті на місце виклику пожежо-рятувального підрозділу на чолі з начальником караулу 32 ДПРЧ капітаном служби цивільного захисту Максимом Лопушняном, встановлено, що в середині задимленої квартири знаходиться її господарка, жінка 1926 року народження. Враховуючи сильне задимлення, рятувальники включилися в апарати на стисненому повітрі та по висувній драбині через вікно другого поверху потрапили всередину. На той момент жінка  знаходилася на підлозі, не гаючи ні секунди рятувальники евакуювали потерпівшу через вікно по висувній драбині. Пенсіонерка отримала отруєння продуктами горіння, бригадою швидкої допомоги була госпіталізована до терапевтичного відділення КУ “Роздільнянська ЦРЛ”. Стан здоровя — задовільний.

   Жінку рятували — начальник караулу Максим Лопушнян, командир відділення Вялерій Будяченко, старший пожежний-рятувальник Олексій Васільєв, водій Олександр Ботнар.

   Ймовірна причина пожежі — коротке замикання електричного подовжувачя.

   Роздільнянський МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області нагадує мешканцям району про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побутті, в тому числі: не перевантажуйте електромережу, не користуйтеся саморобними та не справними електроприладами, не залишайте увімкненими електричні прилади без нагляду. Не залишайте дітей без нагляду дорослих!

Роздільнянський МРВ ГУ ДСНС
України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити