Голова Роздільнянської райдержадміністрації нагородила роздільнянських рятувальників

   13 листопада 2017 року у будівлі Роздільняської районної державної адміністрації, що на вул. Незалежності, 9 відбулася чергова апаратна нарада за участю керівників структурних та територіальних підрозділів. 

   Захід розпочався з церемонії нагородження грамотами рятувальників державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна. Зокрема, голова Роздільнянської районної  державної адміністрації – Наталія Бараненко в урочистій обстановці, за проявлену відвагу під час ліквідації пожежі, що сталася вранці 4 листопада 2017 року за адресою: м. Роздільна, вул. Привокзальна, 28, врятоване життя та професійні дії рятувальників, вручила грамоти - начальнику караулу, капітану служби цивільного захисту - Максиму Лопушняну, командиру відділення, прапорщику служби цивільного захисту - Вялерію Будяченко, старшому пожежному-рятувальнику, сержанту служби цивільного захисту - Олексію Васильєву та водію сержанту служби цивільного захисту - Олександру Ботнару.

   Нагадаємо, що 4 листопада 2017 року, що під час ліквідації пожежі у квартирі на другому поверсі двохповерхового житлового будинку за адресою: м. Роздільна, вул. Привокзальна, 28 рятувальники врятували життя 91-річній бабусі. Сталося це під час проведення розвідки в охопленому вогнем та димом помешкані пенсіонерки. Рятувальники, працювали в апаратах на стислому повітрі і знайшли бабусю на підлозі, без свідомості та по висувній пожежній драбині  через вікно другого поверху акуратно зпустили її на вулицю та передали пенсіонерку медикам «швидкої допомоги».
 

Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ   
ГУ ДСНС України в Одеській області 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити