У Роздільній під час пожежі рятувальники врятували четверо людей

   20 листопада 2017 року на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини (далі ДПРЧ) №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про пожежу у квартирі двохповерхового житлового будинку за адресою: м. Роздільна, вул. Г. Кірпи, 83. Господарка помешкання – 1977 року народження.

   За лічені хвилини на місце виклику прибуло пожежно-рятувальне відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 5 чоловік: начальника караулу, капітана служби цивільного захисту - Максима Лопушняна, командира відділення, прапорщика служби цивільного захисту - Вялерія Будяченко, пожежного-рятувальника, сержанта служби цивільного захисту - Олексія Васильєва,  пожежного-рятувальника, молодшого сержанта служби цивільного захисту Олександра Соболя та водія старшого сержанта служби цивільного захисту -  Григорія Каранфілова.

   На момент прибуття рятувальників на місце події палала квартира двохповерхового житлового будинку. Пожежні одразу ж встановили, що в охопленій вогнем та димом квартирі на другому поверсі знаходяться люди.

   Із-за сильного задимлення та для проведення розвідки в оселі рятувальникам довелося включатися в апарати на стиненому повітрі. Вогнеборці швидко встановили висувну пожежну драбину і через вікно другого поверху будинку потрапили у середину палаючої квартири.

   За мить, рятувальники врятували 4 людей: 3-х річну дівчинку Діану, жінку 1955 і  її сина 1981 років народження, а також їх знайомого, особа якого встановлюється. Медики «швидкої допомоги» шпиталізували пенсіонерку та дівчинку до Роздільнянської центральної районної лікарні. Наразі, стан їх здоров’я – середньої важкості.   
Годину знадобилося пожежним, щоб ліквідувати пожежу. Вогонь пошкодив домашнє майно на площі 12 м². Ймовірна причина пожежі – коротке замкнення електромережі.

   Загалом, від початку 2017 року на території Роздільнянського району сталося 154 пожежі, внаслідок яких загинуло троє людей. Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті - не паліть у ліжку, не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою електропобутових та газових приладів та у жодному разі, не залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих.  Бережіть своє життя та оточуючих!


Сергій ШМОРГАЛ, Роздільнянський міськрайонний відділ  ГУ ДСНС України в Одеській області

    
 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити