В приватному будинку м.Роздільна спалахнув електролічильни

   26 листопада 2017 року о 20:14 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини (ДПРЧ) №32 надійшло повідомлення про загорання електролічильника за адресою: вул. Чорноморського козацтва, 22.

   На місце виклику був направлений черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 4 чоловік особового складу та 1-го пожежно-рятувального автомобілю. Пожежу було швидко ліквідовано господарями ще до приїзду на місце події пожежних. Вогонь пошкодив електролічильник та стіну на загальній площі 1 м².

   Загиблих та постраждалих – немає. Причина загорання – коротке замкнення електролічильника.

   Загалом, від початку 2017 року на території Роздільнянського району сталося 157 пожеж, внаслідок яких загинуло троє людей. Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті - не паліть у ліжку, не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою електропобутових та газових приладів та у жодному разі, не залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих. 

   Бережіть своє життя та оточуючих!
 

Сергій ШМОРГАЛ, Роздільнянський міськрайонний відділ  ГУ ДСНС України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити