У с. Желепове горіла надвірна споруда, в Роздільній палала квартира, а у Лиманському приватний будинок

   У Роздільнянському районі в перші дні Нового 2018 року через нехтування людьми правил пожежної безпеки у побуті сталися три пожежі у житловому секторі.

   Так, 5 січня 2018 року в 0:13 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини (далі ДПРЧ) №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у с. Желепове горить надвірна споруда. Її господар, 1970 року народження. Відстань від районного центру до місця виникнення події становить 38 кілометрів, а територія належить Бецилівській сільській раді.
На місце виклику був направлений черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі: чотирьох чоловік особового складу та одної одиниці техніки.

   Через 50 хвилин роздільнянські рятувальники ліквідували пожежу та врятували від полум’я поруч розташований приватний будинок. Вогонь пошкодив дах та стіни надвірної споруди на площі  40 м², загинуло  дві свині та 12 малих поросят.  
А 10 січня 2018 року в 0:58 до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у районному центрі на вул. БМП-823,  горить квартира в одноповерховому житловому будинку барачного типу. Господарка квартири, 1978 року народження.

   На місце виклику було направлено два пожежно-рятувальні відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі: шести чоловік особового складу та дві одиниці техніки.

   Прибулі на місце події рятувальники швидко розгорнули та подали на боротьбу з вогнем вогнегасні засоби. Три години знадобилося роздільнянським пожежним, щоб приборкати пожежу та врятувати від розповсюдження полум’я - три сусідні квартири. Вогонь знищив  домашнє майно та меблі у помешканні, де виникло загорання, а також дах житлового будинку на загальній площі 70 м². Гасіння пожежі ускладнювалося відсутністю джерел зовнішнього протипожежного водопостачання.
І, цього ж дня, о 2:15 на пункт зв’язку ДПРЧ №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у смт. Лиманське, в пров. Шкільний, 4 задимлення приватного будинку. Відстань від районного центру до місця виклику становить 37 кілометрів, а територія належить Лиманській селищній раді.

   На щастя, в усіх трьох пожежах загиблих та постраждалих – немає.

   Загалом, від початку Нового 2018 року на території Роздільнянського району сталося 6 пожеж, без людських жертв. Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті - не паліть у ліжку, не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою та справністю - пічного опалення, електропобутових та газових приладів та у жодному разі, не залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих.  Бережіть своє життя та оточуючих!

 

Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ   
ГУ ДСНС України в Одеській області

 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити