У с. Дружба рятувальники визволили зі снігового полону легковий автомобіль (фото)

   19 березня 2018 року о 23:23 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Дружба внаслідок складних погодних умов - налипання мокрого снігу та ожеледиці потрапив у сніговий замет легковий автомобіль.

   Терміново на місце виклику прибуло пожежно-рятувальне відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 5 чоловік та одної одниці техніки. Роздільнянські рятувальники швидко закріпили до автівки буксировочний трос і за допомогою пожежно-рятувального автомобілю «ЗІЛ-131» витягнули легковик на проїзджу частину та врятували двох людей, які в ньому знаходилися.

   Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області закликають власників транспортних засобів, взагалі утриматися від поїздок на власних авто, під час складних погодних умов.   

 


  Сергій ШМОРГАЛ,
 Роздільнянський міськрайонний відділ
 ГУ ДСНС України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити