Рятувальники разом з працівниками міського водоканалу ліквідують наслідки підтоплень будинків (фото)

   Запізний прихід весни приніс біду людям та добавив роботи рятувальникам та комунальним службам.

   Внаслідок несприятливих погодних умов: різкого таяння снігу та дощів, які нещодавно пройшли в  Роздільнянському районі у м. Роздільна на вул. Муніципальна, 14 сталося підтоплення двохповерхового житлового будинку у підвалі якого знаходиться електрощитова.

   Так, 27 березня 2018 року о 11:32 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна від мешканців цього будинку надійшло повідомлення, що негайно потрібна допомога з відкачування води з підтопленого підвалу, оскільки існує загроза короткого замкнення електрощитової та велика ймовірність аварії, внаслідок, якої мешканці вищезгаданого будинку можуть залишаться без електропостачання.    

   Терміново на місце події був направлений пожежно-рятувальний підрозділ м. Роздільна у складі 5 чоловік особового складу та одної одиниці пожежно-рятувальної техніки. Щоб рятувальники та працівники місцевого водоканалу змогли безпечно для їх життя згідно з технікою безпеки та охороною праці приступити до ліквідації наслідків підтоплення води у будинку, аварійна бригада Роздільнянського РЕМ ПАТ «Одесаобленерго» знеструмила житловий будинок.  

   Протягом, 27-28 березня 2018 року роздільнянські рятувальники за допомогою мотопомпи  разом  з працівниками  КП «Роздільнянський міський водоканал» відкачали близько 1200 кубічних метрів води із підтоплених територій будинків на вулицях Свято-Миколаївська та Муніципальна.

   Силами КП  «Роздільнянський міський водоканал» за допомогою трактора «ЮМЗ-6» з ковшом забезпечено відвід води з вулиці Жовтневої, внаслідок чого покращилися умови життєдіяльності мешканців 8 приватних дворів.

Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити