Роздільнянські попи московського патріархату сумують за георгіївською стрічкою

   Провокація, про можливість якої, на останній нараді (07.05. 2018) так довго розповідали і лякали представники СБ – таки відбулась. (майже як по «…вєлікаму важдю пролєтаріата»)

   Повідомив голова ГО "Громада Роздільнянщини", Володимир Василенко.

    Вона тихенько виповзла з московського патріархату і прийшла до меморіалу на мітинг. Святі отці були запрошені на виконання чину панахиди. І все б, можливо, нічого. Та отримали отці право останнього голосу. Так би мовити, право підвести риску всьому заходу і, відповідно «блєснуть краснорєчієм». Вони і «блєснулі»… «Святі отці» обурились, що в Україні заборонено носити «георгіївськую лєнту», як «сімвол вєлікой побєди», з якою наші «дєди-прадєди воєвали і умирали».

   Що у нас в державі не забороняється носити нацистську символіку, а ось «гєоргієвскую лєнту» заборонено. « Ето нівеліруєт достіжєніє вєлікой побєди»… продовжували «святі отці». Вони навіть не заморочували голову, що факти про «георгіївську стрічку», сфальшовані, вивернуті. Тут головне сказати, та ще й тримаючи хреста в руках. А по-скільки вони панство солідне і слів на вітер не кидають, то пообіцяли люду, котрий зібрався біля меморіалу, що скоро все зміниться. Все стане на свої місця. Не знаю, що і коли зміниться, і на яке місце що стане, але люд почув. А люду було багато: учні міських шкіл, вчителі, державні службовці, лікарі, жителі міста, ну і звісно керівництво району.

   Я не знаю, чи стане ця провокація ( а я наголошую, що це не що інше, як чистої води провокація) предметом розгляду і відповідного реагування. Враховуючи досвід крайніх чотирьох років – не стане. Як може стати? Вони ж свої! Ми ж до них в церкву ходимо! Вони ж нас благословляють! Ми ж в них дітей христимо!

   Але, що я вважаю, символічним! Після закінчення заходу, голова районної ради міцно обійняв і розцілував «святих отців». Мабуть є за що. Все, що сам думав – вони сказали…

 

«Гео́ргіївська стрі́чка» (рос. Георгиевская ленточка) — російська політична акція, що полягає у роздачі символічних стрічок. Як зазначається організаторами, присвячена святкуванню Дню перемоги у Німецько-радянській війні.

Започаткована 2005 року російськими державними інформаційними агентствами і провладними молодіжними рухами «Студентська громада», «Наші» тощо. Акція стала традиційно проводиться на кошти підприємств і російського бюджету[1] з 24 квітня по 12 травня.

HEADER 

Reply
 
-12
Вопрос:-
Что там делали попы упц МП? В Раздельной же есть УПЦ КП. (ua)
Reply
 
-6
"А людей було багато..."
А що ці люди роблять під час робочого та навчального часу у центрі міста?
Все за старими совковими лекалами відбувається згін масовки на будь-які заходи. Революція ГІДНОСТІ? Нє, нє слышали. Маршируем стройными рядами вслед за партией.
Вчора московські попи агітували, а сьогодні був "бєссмєртний полк" до якого залучили дітей. І хто в нас винний у масовій рашистській агітації?
Йшов 4-й рік російсько-украї нської війни на Сході та окупації Криму...
Reply
 
+11
Василенко ! Кого т когда у нас привлекли к какой-либо отвественносьти за нацистскую символику ?
Reply
 
-2
А що чекати від "ГУНДЯЕВСКИХ" штатних працівників ФСБ? Сігал, ха, один з ярих представників невдах "БЕСЕРАБСКАЙ НАРОДНАЙ РИСПУБЛИКИ", добре хоч не в засос цілувалися. То, за чим більше сумує МП так це за більшими грошима, які їм до війни з ЕРЕФІЄЮ носили. Повірте, якщо їм дадуть установку перейти до КП, зроблять, тільки б не втрачати пригріті місця. Зараз їм дали наказ, нагадати про цю "стрічку", відпрацювали, тепер можно і "Кагору" за "ДЄДОВ" хряпнути.
Reply
 
0
где мы живем? В свободной стране? тогда чего вопите? Ходят люди со свастикой? ходят. Тогда почему молчите по этому поводу? Это можно? Ну сказал. Зачем акцентировать на этом внимание? Хотите показать какие вы "патриоты"? И так все знают. Замолчите и не бузите. не накаляйте обстановку. Она и так накалена. Сделайте что-нибудь хорошее и вам зачтется. А бузеть ,и при этом за это еще и платят вам,много ума не надо.
Reply
 
+2
Феликс, ты что ли? Где в Раздельной со свастикой ходят, клоун?
Reply
 
0
(ua) Возмущена до предела ! СБУ ...ау вы где ? где ваша работа ? Чего такую нечисть к ответственности не привлекаете ? Я давно знала . что наша публика раздельнянская в большей своей массе особо умом не отличается (( да и продажных очень много ! но вы то понимаете к чему это ведет !!! и глава ОГУ тоже должна обьяснить , что это было за помутнение рассудка? совсем тупая что ли . мадам ? гнать в шею !
Reply
 
-2
карен и прочие ватные недограждане: дети отставных военных из под Орла, манкурты, вырожденцы (хохлы, малороссы).

Где вы видели в Раздельной нацистскую символику?
Куда вы обращались, чтобы присеч её использование? Возможно, что где-то пытались осветить эту проблему?
Почему совки считают, что не выполнением одного закона можна оправдать невыполнение другого?
Вот такие как Вы, знатоки колбасных обрезок, накаляете обстановку в нашем крае, распространяя всякий бред.

ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити