Роздільнянські рятувальники витягнули з ями з водою молоду корову та дістали з каналізаційного колодязя маленьку собачку

   На які тільки виклики незвичні виклики доводиться виїздити роздільнянським рятувальникам.

   Вони не тільки ліквідовують пожежі,  рятують від вогню, життя і майно людей, надають невідкладну домедичну допомогу та визволяють з понівечених автомобілів постраждалих, які потрапили  у дорожні аварії, відкачують воду з підтоплених дворів та будинків та інше. Але, інколи бувають такі виклики коли роздільнянським рятувальникам доводиться змінювати спеціалізацію і виступати у ролі ветеринарів та  рятувати життя незахищених тварин.   

   Так, 15 травня 2018 року о 21:23 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що за межами с. Кучурган під час випасання впала у закинуту яму з водою молода корова, потрібна допомога по її вилученню.  

   На місце виклику був направлений черговий караул пожежних-рятувальників у складі: 1 одиниці техніки та 5 чоловік особового складу ДПРЧ №32 м. Роздільна на чолі з капітаном служби цивільного захисту – Максимом Лопушняном.
Прибулі на місце виклику рятувальники правильно оцінили обстановку, з урахуванням техніки безпеки, спустилися в яму - глибиною 6 метрів, діаметром 1 метр, на щастя заповненою водою лише на 50 сантиметрів. А далі пожежні акуратно обв’язали перелякану тварину рятувальною мотузкою. І вже за годину рятувальники витягнули на поверхню майже 400-х кілограмову молоду корову (теличку).

   На останок, господарі щиро подякували рятувальників за порятунок їх тварини та побажала їм всього найкращого.  

   А 22 травня 2018 року о 15:58 в пожежно-рятувальну службу м. Роздільна від перехожої місцевої мешканки надійшло повідомлення про те, що у районному центрі на вул. 40 років Перемоги 4 «А», собака впала у каналізаційний колодязь і потрібна допомога по її вилученню.

   Через 5 хвилин на місце виклику прибув черговий караул рятувальників у складі: 1 одиниці техніки та 4 чоловік особового складу ДПРЧ №32 м. Роздільна на чолі з лейтенантом служби цивільного захисту – Юрій Бурмістром.

   За лічені хвилини лейтенант служби цивільного захисту – Юрій Бурмістром спустився у каналізаційний колодязь, глибиною 2 метри і руками витягнув на поверхню маленьку «двірняшку», віком приблизно один рік, яка трусилася і скигліла від поніверянь на свій порятунок.  У цей час чимало дітей прийшло подивитися, як проходить рятувальна операція з порятунку чотирилапої тварини.    

   Наостанок, перелякана собачка ніби на знак вдячності подивилася своїми радісними оченятами на своїх рятувальників, покрутила хвостиком і побігла геть.   

Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити