У полі поблизу села Матишівка рятувальники ліквідували пожежу легкового автомобіля

   27 травня 2017 року о 23:21 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини (далі ДПРЧ) №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що поблизу села Матишівка палає легковий автомобіль.

   На місце виклику терміново був направлений черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна  у складі: чотирьох чоловік особового складу та одної одиниці техніки.  На момент приїзду пожежних на місце виклику відкритим полум’ям палала автівка - «Таврія» ЗАЗ-1102, 1993 року випуску. Власник транспортного засобу, мешканець с. Матишівка, 1990 року народження.  

   Рятувальники швидко розгорнули рукавну лінію та подали на боротьбу з вогнем вогнегасні засоби. За лічені хвилини пожежні ліквідували пожежу автівки. Вогонь майже повністю знищив легковий автомобіль на площі 6 м².  

   На щастя, загиблих та постраждалих – немає. Стало відомо, що на момент виникнення пожежі у салоні автівки перебувала сім’я з п’ятеро осіб: чоловік, 1990 року народження, його дружина 1995 року народження та їх троє дітей – шести, чотирьох років, а також малюк, якому не виповнилося і одного року. Коли, у полі з-під капоту легковика раптово повалив густий дим і автівка почала палати, чоловік та жінка встигли витягнути своїх дітей з салону легковика у безпечне місце.        

   Причина пожежі – встановлюється.

   Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області закликають власників транспортних засобів суворо дотримуватися правил пожежної безпеки при експлуатації своїх автомобілей та періодично проводити технічне обслуговування своїх автівок на станціях технічного обслуговування. Крім того, необхідно мати у салоні свого автомобіля сертифікований порошковий вогнегасник, який помічений трилисником та має паспорт. У паспорті вогнегасника повино вказано: дату випуску, продажу та кожного техогляду. У разі виникнення пожежі, такий вогнегасник, обов'язково виручить.
   

Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити