У с. Желепово ліквідували пожежу в літній кухні, а у м. Роздільна у приватному будинку

   Протягом, 10-11 червня 2018 року на території Роздільнянського району виникло дві пожежі у житловому секторі.  

    Так, 10 червня о 23:33 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у с. Желепово горить літня кухня. Територія належить Бецилівській сільській раді.      

   На місце виклику був направлений черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі: чотирьох осіб особового складу та одної одиниці пожежно-рятувальної техніки. За годину роздільнянські пожежні ліквідували пожежу у літній кухні.  

   Вогонь знищив стіни та дах літньої кухні будинку на загальній площі 40 м².

   Загиблих та постраждалих – немає. Причина загорання – встановлюється.

   А 11 червня о 13:37 до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у районному центрі на вул. Київська, 44 горить приватний будинок.

   За 8 хвилин на місце виклику прибув направлений черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі: трьох чоловік особового складу та одної одиниці пожежно-рятувальної техніки. За 25 хвилин пожежні ліквідували загорання та врятували від вогню будинок господарки, 1973 року народження. Вогонь пошкодив ліжко та підлогу на загальній площі 5 м².

   Загиблих та постраждалих – немає. Ймовірна причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при паління у ліжку невстановленою особою.

   Загалом, від початку червня 2018 року на території Роздільнянського району сталося 13 пожеж, внаслідок яких постраждало троє людей.

  Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України  укотре закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки – не паліть у ліжку, не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою електропобутових і газових приладів та не залишайте їх, без нагляду. Не залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих. 

   Бережіть своє життя та оточуючих!
 

Сергій ШМОРГАЛ,
 Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити