У с. Гаївка рятувальники два дняі відкачували воду з підтоплених приватних домогосподарств (фото)

   Внаслідок сильного проливного дощу, який пройшов пообіді 30 червня 2018 року  у селі Гаївка, на вулиці Пікула сталося підтоплення 15 приватних  домогосподарств.

   Для надання допомоги селянам по відкачці води на місце події був направлений пожежно-рятувальний підрозділ м. Роздільна. Протягом, 30 червня та 1 липня поточного року рятувальники державної пожежно-рятувальної частини (далі ДПРЧ) №32 м. Роздільна через рукавні лінії відкачували воду з підтоплених подвір’їв гаївчан. Роботи з відкачки води пожежні проводили цілодобово - вдень та вночі. За допомогою пожежно-технічного обладнання роздільнянські рятувальники за два дні відкачали 1538 кубометрів води з підтоплених територій.

    Керівництво Роздільнянської райдержадміністрації та Гаївської сільської ради здійснювало організаційні заходи та надавали необхідну допомогу рятувальникам, щоб вони змогли швидко відкачати воду із підтоплених подвір’їв гаївчан. О ввечері, 1 липня 2018 року роботи з відкачки води були закінчені, відновлені нормальні умови життєдіяльності мешканців села. До ліквідації наслідків події залучалася 1 одиниця пожежно-рятувальної техніки та 8 чоловік особового складу ДПРЧ №32 м. Роздільна.

    Необхідно підкреслити, що питання щодо водовідведення дощових (паводкових) вод з прибудинкових територій житлових будинків у с. Гаївка по вул. Пікула розглядалося 26 березня 2018 року на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Роздільнянської районної державної адміністрації (протокол №14), на якому було прийнято рішення Гаївській сільській раді здійснити заходи щодо водовідведення дощових (паводкових) вод з приватних домогосподарств с. Гаївка, на вул. Пікула.

 


Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області

 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити