У селі Капаклієве рятувальники ліквідували пожежі - у нежитловому будинку, а у м. Роздільна сухої трави та сміття

   23 липня 2018 року о 15:51 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у с. Капаклієве горить будинок. Територія належить Новоукраїнській сільській раді.

   На місце виклику був направлений черговий караул пожежних у складі 4 чоловік та 1 одиниці пожежно-рятувальної техніки. Дві години знадобилося рятувальникам, щоб ліквідувати пожежу та врятувати від вогню нежитловий будинок. Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено дах нежитлового будинку на площі 48 м² та полум’ям знищено надвірну споруду на площі 21 м².

   І цього, ж дня о 19:28 до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що за межами районного центру горить суха трава та сміття. На місце виклику був направлений черговий караул пожежних у складі 4 чоловік та 1 одиниці пожежно-рятувальної техніки. За півтора години рятувальники ліквідували пожежу сухої трави та сміття на загальній площі 1 Га.  
На щастя загиблих та постраждалих в обидвох пожежах – немає. А причинами обидвох загорань є – необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.

   Загалом, від початку 2018 року на території Роздільнянського району виникло 102 пожежі, внаслідок яких загинуло двоє людей та постраждало 3 осіб, у тому числі 1 дитина.
Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України укотре закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки – не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою електропобутових і газових приладів та не залишайте їх, без нагляду. Не залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих. Бережіть своє життя та оточуючих!
 

Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити