У с. Кучурган рятувальники ліквідували пожежу гаражу з 4 автівками (фото)

   2 серпня 2018 року о 10:34 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини (далі ДПРЧ) №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у с. Кучурган на вул. Сонячна горить гараж з автівками. Власник гаражу, 1978 року народження.

   На місце виклику терміново був направлений черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна  у складі: 3 чоловік особового складу та одної одиниці техніки. На момент приїзду пожежних на місце виклику відкритим полум’ям палав гараж у якому знаходилися 4 автівки. Роздільнянські рятувальники розгорнули рукавну лінію та подали на боротьбу з вогнем вогнегасні засоби. За півтори години роздільнянські рятувальники ліквідували пожежу. Вогонь пошкодив стіни та дах гаражу на площі 150 м², полум’я знищило 4 автівки: «ВАЗ-2106», «Nissan Sanni», «DODGE Rav Van» та «ЗАЗ Таврія» на загальній площі 25 м².  

   На щастя, загиблих та постраждалих – немає. Причина пожежі – встановлюється.

   Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області закликають власників транспортних засобів суворо дотримуватися правил пожежної безпеки при експлуатації своїх автомобілей та періодично проводити технічне обслуговування своїх автівок на станціях технічного обслуговування. Крім того, необхідно мати у салоні свого автомобіля сертифікований порошковий вогнегасник, який помічений трилисником та має паспорт. У паспорті вогнегасника повино вказано: дату випуску, продажу та кожного техогляду. У разі виникнення пожежі, такий вогнегасник, обов'язково виручить.


    

Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області



 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити