У м. Роздільна горів легковик, а на 450-му кілометрі автотраси Київ-Одеса спалахнула вантажівка

   5 серпня 2018 року о 18:20 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини (далі ДПРЧ) №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у районному центрі на вул. Кишинівська горить легковий автомобіль.

   На місце виклику терміново був направлений черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна  у складі: 4 чоловік особового складу та одної одиниці техніки. Пожежу ліквідовано водієм автівки за допомогою вогнегасника ще до прибуття на місце виклику пожежних. Вогонь пошкодив моторний відсік легкового автомобіля «ВАЗ-2105». Власник транспортного засобу, 1992 року народження.

   Причина пожежі – встановлюється.

   І цього ж дня, о 22:28 до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що на 450-му кілометрі автошляху траси Київ-Одеса горить вантажний автомобіль. За 10 хвилин рятувальники ліквідували пожежу вантажівки «DAF». Вогонь знищив автобільні шини та домкрати на загальній площі 10 м².  
 Загиблих та постраждалих в обидвох пожежах – немає. Причина пожежі – встановлюється.

   Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області закликають власників транспортних засобів суворо дотримуватися правил пожежної безпеки при експлуатації своїх автомобілей та періодично проводити технічне обслуговування своїх автівок на станціях технічного обслуговування. Крім того, необхідно мати у салоні свого автомобіля сертифікований порошковий вогнегасник, який помічений трилисником та має паспорт. У паспорті вогнегасника повино вказано: дату випуску, продажу та кожного техогляду. У разі виникнення пожежі, такий вогнегасник, обов'язково виручить.
  

 
Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
 ГУ ДСНС України в Одеській


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити