У с. Покровка рятувальники ліквідували пожежу

   21 серпня 2018 року о 19:52 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у с. Покровка на приватному домогосподарстві горить сіно.

   На місце виклику прибуло направлено пожежно-рятувальне відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки. На момент прибуття пожежних на місце виклику палала скирда сіна цьогорічного врожаю. За дві з половиною години роздільнянські рятувальники ліквідувати  пожежу сіна та врятували від вогню приватний будинок. Вогонь знищив скирду сіна вагою 2 тони, врожаю 2018 року.

   Крім того, 20 серпня 2018 року о 10:09 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини (далі ДПРЧ) №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Хоминка на відкритій території горить суха трава та чагарники. Територія належить Єгорівській сільській раді. На місце виклику був направлений черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці пожежно-рятувальної техніки. 20 хвилин знадобилося роздільнянським пожежним, щоб ліквідувати загорання сухої трави та чагарників на загальній площі 70 м².

   21 серпня 2018 року о 17:32 надійшло аналогічне повідомлення до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у районному центрі на вул. Північна горить суха трава та чагарники. Територія належить Роздільнянській міській раді. На місце виклику було направлено пожежно-рятувальне відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки. За 50 хвилин місцеві рятувальники ліквідували пожежу сухої трави та чагарників на загальній площі 800 м².

    І цього ж дня, о 18:44 на пункт зв’язку ДПРЧ №32 м. Роздільна надійшло чергове повідомлення про те, що у районному центрі на вул. Калинова горить суха трава та чагарники. Територія належить Роздільнянській міській раді. На  місце виклику був направлений черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці пожежно-рятувальної техніки. За 55 хвилин роздільнянські пожежні, ліквідували загорання сухої трави та чагарників на загальній площі 700 м².  

    21 серпня 2018 року о 19:52 знову надійшло повідомлення до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що за межами с. Єгорівка горить суха трава та чагарники. Територія належить Єгорівській сільській раді. На відкритій території горіла суха трава та чагарники на загальній площі 1,5 Га. За 55 хвилин пожежу було ліквідовано. У приборкані загорання задіялися: ТОВ «ІВА» - 2 водовозки, трактор з бочкою води та місцеве населення.  

   В усіх пожежах обійшлося, без людських жертв та постраждалих.    

   Загалом, у серпні 2018 року на території Роздільнянського району сталося 13 пожеж: сухої трави, чагарників, очерету та стерні на полях.

   Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки: не паліть суху траву, не кидайте недопалки та сірники в суху траву та чагарники. Не розводьте багаття, у місцях відпочинку, у лісах, лісопосадках, поблизу полів, на схилах ставків, річок, в парках, поблизу сміттєзвалищ. Не дозволяйте, дітям бавитися з вогнем, постійно роз’яснюйте їм правила пожежної безпеки. Спалювання сухої трави та чагарників категорично забороняється. Спалювання стерні та сухої рослинності підлягає кримінальній відповідальності згідно статті 245 Кримінального кодексу України та караються позбавленням волі на строк від 2 до 5 років. Ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тважкі наслідки, - караються позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.

   У разі виявлення загорання негайно телефонуйте за номером «101»! Бережіть своє життя та оточуючих!

 

Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ   
ГУ ДСНС України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити