У с. Щербанка рятувальники ліквідували пожежу у не житловому будинку, в якому зберігалося сіно

   19 листопада 2018 року о 20:56 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини (ДПРЧ) №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у с. Щербанка на вул. Північна, 49 палає не житловий будинок.

   На  місце виклику був направлений черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі трьох чоловік особового складу та одної одиниці техніки. Як стало відомо, господар помешкання, 1958 року народження перетворив не житловий будинок на сіносховище. Тож, на момент прибуття пожежних на місце виклику будівля наповнена сіном палала відкритим полум’ям, як смолоскип.

   Роздільнянські рятувальники швидко проклали рукавну лінію і подали на боротьбу з вогнем вогнегасні засоби. Гасіння пожежі ускладнювалося відсутністю вільного забору води пожежно-рятувальним автомобілем з водонапірної вежі.  Також, відсутність підвозу води сільською радою створювало перешкоду у гасінні пожежі, тож рятувальникам доводилося щоразу їздити за водою до водонапірної вежі, на що витрачався дорогоцінний час.      

   За півтора години родільнянським пожежним вдалося локалізувати полум’я, а за п’ять годин ліквідувати пожежу. Вогонь пошкодив стіни та дах будинку на загальній площі 30 м² та сіно врожаю 2018 року, вагою близько 2 тони.

   Загиблих та постраждалих – немає. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

   Загалом, від початку 2018 року на території Роздільнянського району сталося 184 пожежі, внаслідок яких загинуло двоє людей. Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті - не паліть у ліжку, не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою електропобутових та газових приладів та у жодному разі, не дозволяйте дітям бавитися сірниками, розводити вогонь і залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих.  Бережіть своє життя та оточуючих!
 

Роздільнянський міськрайонний відділ   
ГУ ДСНС України в Одеській області 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити