У м. Роздільна рятувальники ліквідували пожежу в квартирі, а у с. Степанівка приборкали вогонь на даху приватного будинку

    У Роздільнянському районі через коротке замкнення електромережі  виникли дві пожежі у житловому секторі. Зокрема, 21 листопада 2018 року о 13:47  на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини (далі ДПРЧ) №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у м. Роздільна на вул. Затишна, 125 горить приватний будинок. 

    Через 7 хвилин на місце виклику прибув черговий караул рятувальників у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки ДПРЧ №32 м. Роздільна. За 18 хвилин пожежні локалізували загорання, а за півгодини ліквідували пожежу та врятували від вогню будинок, пенсіонера, 1956 року народження. Вогонь пошкодив домашнє майно на площі 2 м².
Ймовірна причина пожежі – коротке замкнення електромережі. 

   А 2 грудня о 14:42 до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у с. Степанівка, на вул. Дружби горить приватний будинок. На місце виклику було направлено пожежно-рятувальне ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі: 5 чоловік особового складу та одної одиниці техніки. За 20 хвилин роздільнянські пожежні локалізували вогонь, а за 40 хвилин ліквідували пожежу та врятували від вогню будинок господарки, 1955 року народження. Вогонь пошкодив дах будинку на площі 25 м². Ймовірна причина пожежі – коротке замкнення електромережі.
Загиблих та постраждалих в обидвох пожежах – немає. Загалом, від початку 2018 року на території Роздільнянського району виникло 186 пожеж, внаслідок яких загинуло двоє людей.

   Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України  укотре закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки – не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою електропобутових і газових приладів та не залишайте їх, без нагляду. Не залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих.  Бережіть своє життя та оточуючих!
 

Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області
 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити