У Новорічну ніч сталася пожежа, внаслідок якої загинула людина

   1 січня 2019 року о 5:24 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що на вул. Старченко, 80 горить приватний будинок.  

   На місце виклику був направлений черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі: чотирьох осіб особового складу та одної одиниці пожежно-рятувальної техніки. За 9 хвилин пожежні локалізували, а за 41 хвилину ліквідували загорання у будинку. На місці пожежі виявлено тіло загиблої господарки, 1949 року народження. Вогонь знищив диван, шкаф та одяг загиблої на загальній площі 4 м².

   Причина пожежі – встановлюється.

   Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України  укотре закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки – не паліть у ліжку, не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою електропобутових і газових приладів та не залишайте їх, без нагляду. Не залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих.  Бережіть своє життя та оточуючих!
 

Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити