У м. Роздільна рятувальники ліквідували дві пожежі - у літній кухні та у гаражі

   Протягом, 10-12 січня 2019 року на території Роздільнянського району виникло дві пожежі у житловому секторі.  

   Так, 10 січня о 5:30 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у районному центрі на вул. Південна, 4 горить літня кухня. Господар, 1973 року народження.  

   Через 7 хвилин на місце виклику прибув черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі: трьох осіб особового складу та одної одиниці пожежно-рятувальної техніки. За 40 хвилин пожежні локалізували, а за дві години ліквідували загорання у літній кухні. Вогонь знищив стіни та меблі на загальній площі 50 м².
Ймовірна причина загорання –  коротке замкнення електромережі.

   А 12 січня о 5:29 до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у районному центрі на вул. Кишинівська, 78 горить гараж. Господар, 1974 року народження.  
У ліквідації пожежі задіялися два пожежно-рятувальних відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі: шести чоловік особового складу та дві одиниці пожежно-рятувальної техніки. За 78 хвилин рятувальники локалізували загорання, а за дві з половиною години  ліквідували пожежу. Вогонь знищив дах гаражу та пошкодив стіни на загальній площі 70 м².  
Причина пожежі – встановлюється.

   На щастя загиблих та постраждалих в обидвох пожежах – немає.

   Загалом, від початку Нового 2019 року на території Роздільнянського району сталося 6 пожеж, внаслідок яких загинула одна людина.
Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України  укотре закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки – не паліть у ліжку, не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою електропобутових і газових приладів та не залишайте їх, без нагляду. Не залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих.  Бережіть своє життя та оточуючих!
 

Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити