Рятувальники ліквідували пожежу на міському сміттєзвалищі

   На Одещині на зміну весняній прохолодній погоді, яка супроводжувалася дощами, несподівано прийшла суха спекотна погода. Ймовірність виникнення пожеж сухої трави, залишків рослинності та побутових відходів у лісових масивах, сільгосугіддях та відкритій місцевості на території Роздільнянського району, різко зросла.

   Так, 18 травня 2019 року о 14:35 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини (ДПРЧ) м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що за межами районного центру горить сміттєзвалище.

   Через 4 хвилини на місце виклику прибув черговий караул пожежних ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 5 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки. Годину знадобилося рятувальникам, щоб ліквідувати загорання.

   Щороку, з настанням весняно-літнього пожежонебезпечного періоду спалахують пожежі на міському сміттєзвалищі, які завдають шкоди навколишньому середовищу та здоров’ю мешканців районного центру. У зв’язку з чим, роздільнянці пишуть скарги у різні державні інстанції.

   Питання попередження загорань на сміттєзвалищі неодноразово розглядалося на комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Роздільнянської районної державної адміністрації. Неодноразово Роздільнянській міській раді протокольними рішеннями комісії доручалося вживати заходів з попередження загорань. На останьому засідані комісії 24 квітня 2019 року комісія прийняла рішення Роздільнянській міській раді розглянути питання щодо можливості впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів та приведення існуючого полігону для збору твердих побутових відходів у відповідність вимогам державних стандартів та санітарних норм. Впровадження модернізації міського сміттєзвалища дозволить уникнути пожеж, а отже забезпечити роздільнянсьцям право на безпечну життєдіяльність.
 

Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області  


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити