На хаджибейському лимані знову зафіксовано масовий мор

   29 травня на Хаджибейському лимані, в районі мосту автодороги Київ-Одеса, виявлено факт загибелі водних біоресурсів.

   За фактом, цього ж дня, зібрано спеціалізовану комісію, до складу якої увійшли співробітники Одеського рибоохоронного патруля, Державної екологічної інспекції, Біляївського міжрайонного Управління ГО Держпродспоживслужби в Одеській області, департаменту з ПЦЗ та ВПО Одеської облдержадміністрації, Голова РА «Хаджибейський лиман».

   Фахівцями проведено візуальне обстеження прибережної зони та зафіксовано загибель креветки та поодинокі випадки риби піленгас і молоді бичка.
Ділянка водойми на якій виявлено факти замору водних біоресурсів складає приблизно 1 км. Локальне скупчення креветки спостерігалось на 3 ділянках довжиною 5 – 10 м та шириною 1 м. Щільність загиблої креветки на 1 погонний метр в середньому нараховується 500 особин.

   При візуальному обстежені встановлено, що вода в лимані мала «молочний» колір та відчувався різкий запах сірководню.

   На місці виявлення задухи проведено вимірювання розчиненого кисню у воді, який склав 6,6 мг О2/л (біля 15 год.30 хв) та температуру води, яка склала – 22 С0.

   За попередніми висновками комісії причина загибелі риби – підвищений вміст сірководню в лимані.

Одеський рибоохоронний патруль

ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити