Селфі на даху поїзда: під Одесою дівчина отримала опіки 65% тіла

   17-річна дівчина в селі Карпово отримала опіки близько 65% поверхні тіла після удару струмом на даху вагона товарного поїзда, намагаючись зробити ефектне Селфі.

   Як повідомили в прес-службі обласного управління Нацполіціі, трагедія сталася з школяркою з Одеси, яка приїхала в гості до дідуся і вирішила зробити Селфі на пам'ять про успішну здачу ЗНО.

   "Одеситка приїхала в гості до дідуся і, гуляючи увечері вздовж залізничної колії, вирішила зробити фото на даху вантажного поїзда в пам'ять про успішно зданоме ЗНО. Піднявшись по сходах на дах вагона, вона отримала удар струмом силою 24,5 тисячі вольт", - повідомили в главку.

  Неповнолітню, яка дістала опіки 65% поверхні тіла, силою удару скинуло на землю. Медиків на місце події викликав її приятель, який став очевидцем трагедії. У важкому стані потерпілу доставили в опіковий центр Одеси. Зараз лікарі борються за її життя.


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити