Рятувальники надали допомогу по відкриванню дверей квартири, у якій знаходилося двоє малолітніх дітей

   25 серпня 2019 року о 23:34 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у районному центрі на вул. Північна, 1 потрібна допомога по відкриванню дверей квартири, у якій знаходяться діти на третьму поверсі п’ятиповерхового житлового будинку.

   Негайно на місце виклику було направлено пожежно-рятувальне відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці пожежної техніки.
За допомогою трьохколінної висувної пожежної драбини рятувальники через балкон потрапили у помешкання та відкрили вхідні двері квартири. У квартирі знаходилося двоє малолітніх дітей (доньок) - місячне немовля та 6-річна дівчинка.

    Відомо, що на момент виникнення надзвичайної події батька та матері дома не було. Діти залишилися у квартирі, самі, без нагляду дорослих. Старша дівчинка закрила ключем вхідні двері на замок, а сам ключ залишився всередині квартири у замку дверей. Коли, батьки дітей не змогли потрапити у помешкання до малечі, стурбовані батьки звернулися за допомогою до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна. І, рятувальники оперативно прибули на місце виклику та допомогли мешканцям районного центру.

   Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре звертаються до батьків та дорослих, не залишати на самоті:

   Шановні батьки та дорослі!

    У жодному разі, не залишайте своїх дітей, без нагляду, навіть на одну хвилинку, або одну секунду! Постійно роз’яснюйте та навчайте дітей - правил безпеки життєдіяльності! Бережіть життя та здоров’я дітей!
 

Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ  
ГУ ДСНС України в Одеській області


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити