У м. Роздільна знову горіло міське сміттєзвалище

   Вже не один рік жителі вулиць – Молодіжна, Сонячна, Польова, Осипенка, Успенська та Московська потерпають від нестерпного запаху і димової завіси, що утворюється на місцевім полігоні твердих побутових відходів внаслідок горіння та тління сміття.

   Ця проблема так і стоїть на місці. Ускладнюють ситуацію і локальні пожежі, які там виникають час від часу.

   Чергова така пожежа спалахнула о ввечері 14 жовтня 2019 року. О  19:03 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини (ДПРЧ) м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що за межами районного центру горить сміттєзвалище.

   На місце виклику негайноприбув черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки. На момент прибуття пожежних на місце виклику на полігоні палали побутові відходи. Півтора години знадобилося рятувальникам, щоб ліквідувати загорання на площі 500 м².

    Імовірною причиною виникнення пожежі стало необережне поводження з вогнем невстановленою особою. Загиблих та постраждалих – немає.

   Щороку, навесні, влітку та навіть восени спалахують пожежі на міському сміттєзвалищі, які завдають шкоди навколишньому середовищу та здоров’ю мешканців районного центру. У зв’язку з чим, роздільнянці пишуть скарги у різні державні інстанції.

   Питання щодо попередження загорань на сміттєзвалищі неодноразово розглядалося на комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Роздільнянської районної державної адміністрації. Неодноразово Роздільнянській міській раді протокольними рішеннями комісії доручалося вживати заходів з попередження загорань.

   На останьому засідані комісія прийняла рішення  виїзду робочої групи та прийняттям відповідних заходів.  


Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області  

HEADER 

Reply
 
-1
И это всё происходит возле дороги при въезде в город. Вас встречает мусорная свалка. censored стыд

ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити