У м. Роздільна внаслідок пожежі у приватному будинку загинув чоловік, 1965 року народження

   10 грудня 2019 року о 8:35 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у районному на вул. Ярослава Мудрого горить приватний будинок.  

   Через 2 хвилини на місце виклику прибув черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі: чотирьох осіб особового складу та одної одиниці пожежно-рятувальної техніки.

   За 29 хвилин пожежні локалізували полум’я, а за 73 хвилини ліквідували пожежу у будинку. На місці пожежі рятувальники виявили тіло загиблого чоловіка, 1965 року народження. Вогонь знищив вікна, двері, стелю та домашні речі на загальній площі 30 м².

   Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем загиблим.

   Загалом, від початку 2019 року на території Роздільнянського району сталося 253 пожежі, внаслідок яких загинуло шестеро людей.

   Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті - не паліть у ліжку, не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою - пічного опалення, електропобутових та газових приладів та у жодному разі, не дозволяйте дітям бавитися сірниками, розводити вогонь і залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих.  Бережіть своє життя та оточуючих!
 

Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області
 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити