У м. Роздільна горів дах приватного будинку, а у Щербанці внаслідок пожежі загинув чоловік

   25 грудня 2019 року о 12:44 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у районному на вул. Міліцейська горить приватний будинок. Господарка будинку, 1965 року народження.  

   Через 5 хвилини на місце виклику прибув черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі: чотирьох осіб особового складу та одної одиниці пожежно-рятувальної техніки. За 19 хвилин пожежні локалізували полум’я, а за півгодини ліквідували пожежу у будинку. Вогонь пошкодив стелю приватного будинку на площі 4 м². Загиблих та постраждалих – немає.

   І, цього ж дня, о 15:10 до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло повідомлення, про те, що у с. Щербанка на вул. Північна горить приватний будинок.
На місце виклику було направлено пожежно-рятувальне відділення ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі: чотирьох осіб особового складу та одної одиниці пожежно-рятувальної техніки. Господар будинку, 2000 року народження.   

   За 11 хвилин пожежні локалізували полум’я, а за 26 хвилин ліквідували пожежу у будинку. Під час гасіння пожежі рятувальники виявили тіло загиблого чоловіка, 1975 року народження, квартиронаймача. Вогонь знищив вікна, двері, стіни, стелю будинку та домашнє майно на загальній площі 18 м².

   Причина виникнення обидвох пожеж – встановлюється.

   Загалом, від початку 2019 року на території Роздільнянського району сталося 258 пожеж, внаслідок яких загинуло семеро людей.

   Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті - не паліть у ліжку, не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою - пічного опалення, електропобутових та газових приладів та у жодному разі, не дозволяйте дітям бавитися сірниками, розводити вогонь і залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих.  Бережіть своє життя та оточуючих!
 

Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області

Додати коментар


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити