У смт. Лиманське внаслідок пожежі у приватному житловому будинку загинуло двоє людей

   8 січня 2020 року о 15:52 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у смт. Лиманське на вул. Перемоги горить приватний будинок.

   Негайно на місце виклику був направлений черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі: чотирьох чоловік особового складу та одної одиниці техніки. Відстань з районного центру до місця події становить 30 кілометрів.

   На момент прибуття пожежних на місце виклику відкритим полум’ям палав будинок. Усе навкруги було покрито їдким димом, пожежним довелося включатися в апарати на стислому повітрі та застосовувати ланку газодимозахисної служби. Роздільнянські рятувальники швидко проклали рукавну лінію та подали на боротьбу з вогнем пожежний ствол. В охопленій вогнем та димом хатині пожежні виявили тіла двох загиблих людей: 1) господаря, 1953 року народження; 2) чоловіка, 1983 року народження, знайомий господаря.

   За 34 хвилини рятувальники локалізували пожежу, а за півтори години її ліквідували. Вогонь пошкодив домашнє майно у будинку на площі 20 м².

   Ймовірна причина пожежі – коротке замкнення електромережі в електрообігрівачі з спіраллю. Обставини смерті загиблих людей на пожежі – встановлюються.

   Загалом, з початку Нового 2020 року на території Роздільнянського району виникли дві пожежі, внаслідок яких загинуло двоє людей.
Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України  укотре закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті – не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою електропобутових і газових приладів та не залишайте їх, без нагляду. Не залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих.  Бережіть своє життя та оточуючих!
 

Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області

Додати коментар


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити