На сайте nachodki.ru можно купить фонари

В Понятівці горіла сільська рада

   Пожежі ж одразу було автоматично присвоєно підвищений номер виклику ранг «1 БІС» і направлено 4 пожежно-рятувальних відділення 5-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Одеській області. Із-за задимлення пожежним довелося застосовувати ланку газодимозахисної служби.

   О 19:13 рятувальники локалізували пожежу, а о 19:20 її ліквідовали та врятовали від полум’я будівлю Понятівської сільської ради. Вогонь пошкодив у кабінеті, де виникло загорання - стіл, стілець, комп’ютер та письмове приладдя на загальній площі 3 м².

   У ліквідації пожежі було задіяно 4 одиниці техніки та 17 чоловік особового складу 5-го ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області.

   Загиблих та постраждалих – немає. Причина пожежі – встановлюється.

   Загалом, у 2020 року на території Роздільнянського району сталося 12 пожеж, внаслідок яких загинуло двоє людей.

   Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті - не паліть у ліжку, не перевантажуйте та постійно слідкуйте за справністю електричних мереж. Пильно слідкуйте за роботою - пічного опалення, електропобутових і газових приладів та не залишайте їх без нагляду. 

   У  жодному разі, не дозволяйте дітям бавитися сірниками, розводити вогонь і залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих.  Бережіть своє життя та оточуючих!


Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області