У м.Роздільна горіло «Бистро» (фото)

   24 лютого 2020 року о 17:18 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у районному центрі на вул. Привокзальна, 1 виникло загорання у закладі громадського харчування, яке розташоване на першому поверсі двоповерхової будівлі.

   Через три хвилини на місце виклику прибув черговий караул рятувальників у складі 5 чоловік особового складу та 1 одиниці пожежної техніки. За 10 хвилин  рятувальники ліквідували пожежу та запобігли розповсюдження полум’я на ломбард, який знаходиться на другому поверсі будівлі. Вогонь знищив стіл та фритюрницю на загальній площі 3 м².

   Загиблих та постраждалих – немає. Причина пожежі - встановлюється.

   Загалом, у 2020 року на території Роздільнянського району сталося 21 пожежа, внаслідок яких загинуло двоє людей.

   Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті - не паліть у ліжку, не перевантажуйте та постійно слідкуйте за справністю електричних мереж. Пильно слідкуйте за роботою - пічного опалення, електропобутових і газових приладів та не залишайте їх без нагляду.  

   У  жодному разі, не дозволяйте дітям бавитися сірниками, розводити вогонь і залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих.  Бережіть своє життя та оточуючих!


Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області

Додати коментар


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити