Рятувальники ліквідували пожежу у приватному будинку

   3 березня 2020 року о 13:26 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у м. Роздільна у провулку Незалежний горить приватний будинок. Господар будинку, 1968 року народження.

   Через 2 хвилини на місце виклику прибув черговий караул рятувальників у складі 6 чоловік особового складу та 1 одиниці пожежної техніки. За 26 хвилин рятувальники ліквідували пожежу у будинку. Вогонь пошкодив домашні речі на площі 5 м².

   Загиблих та постраждалих – немає. Причина пожежі - встановлюється.

   Загалом, у 2020 році на території Роздільнянського району сталося 24 пожежі, внаслідок яких загинуло двоє людей.

   Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті - не паліть у ліжку, не перевантажуйте та постійно слідкуйте за справністю електричних мереж. Пильно слідкуйте за роботою - пічного опалення, електропобутових і газових приладів та не залишайте їх без нагляду.  

   У  жодному разі, не дозволяйте дітям бавитися сірниками, розводити вогонь і залишайте дітей, без нагляду батьків та дорослих. Бережіть своє життя та оточуючих!


Сергій ШМОРГАЛ,
Роздільнянський міськрайонний відділ
ГУ ДСНС України в Одеській області

Додати коментар


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити