Біля Єгоровкі знову горіл ліс

   11 квітня 2020 року о 13:12 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини (далі ДПРЧ) №32 м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що біля с. Єгорівка у лісовому масиві знову палає суха трава. Територія належить Єгорівській майстерській дільниці ДП «Одеське лісове господарство Роздільнянське лісництво».

   Терміново  на місце виклику було направлено: 2 пожежно-рятувальних віділення ДПРЧ №32 м. Роздільна та ЧСПРТ №7 м. Одеси, керівництво 5-го Державного пожежно-рятувального загону та Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області.  

   На момент прибуття на місце виклику рятувальників палав хвойний ліс на площі 4,5 Га. Існувала загроза поширення вогню на величезну площу. Рятувальники здійснювали гасіння полум’я рятувальників з усіх напрямків за допомогою пожежних стволів та «хлопавок».

   Допомагали пожежним приборкувати вогняну стихію: працівники ДП «Одеське лісове господарство Роздільнянське лісництво», два трактори (з цистерною води і ковшом) СТОВ «Іва» та місцеве населення, за що їм велика подяка.

   Завдяки злагодженим та професійним діям рятувальників, лісників та місцевого населення о 14:54 вогняну стихію вдалося локалізувати та о 15:21 ліквідувати пожежу на загальній площі 4,5 Га та врятувати від вогню ліс.

    Всього до ліквідації пожежі було залучено: 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки і 10 чоловік особового складу ГУ ДСНС України в Одеській області, 15 працівників працівники ДП «Одеське лісове господарство Роздільнянське лісництво», 20 чоловік від місцевого населення та 2 одиниці техніки від СТОВ «Іва».

  Загиблих та постраждалих - немає. Причина пожежі та збиток – встановлюється.

   Загалом, від початку 2020 року на території Роздільнянського району виникла 59 пожеж, вогонь та дим забрав життя двох людей.

   Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, укотре закликають громадян, суворо дотримуватися правил пожежної безпеки:
Шановні громадяни!

   Будьте максимально відповідальними у пожежонебезпечний період, коли суха рослинність спалахує від найменшої іскри та пожежа може поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху. Служба порятунку закликає вас не випалювати сухостій, минулорічне листя та сміття.

   Категорично забороняється:
•    створювати смітники та спалювати відходи;
•    розводити багаття у лісі та лісопосадках;
•    палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники та недопалки;
•    залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;
•    спалювати стерню та рослинні залишки на сільськогосподарських полях;
•    дозволяти дітям бавитися із сірниками та запальничками.

   Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

   Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків. Бережіть своє життя та оточуючих!
                                              

Додати коментар


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити