На сайте nachodki.ru можно купить фонари

Сморід і мор: на Хаджибейському лимані масово гине риба

   29 червня,  співробітники  Чорноморського рибоохоронного патруля спільно з екологічною інспекцією зафіксували загибель риби (короп, піленгас та молодь бичка) на Хаджибейському лимані в районі села Богнатове

.
   Дільниця,  на якій зафіксовано заморне явище,  складає приблизно 3 км. На поверхні води спостерігаються великі скупчення водоростей, в результаті  чого утворилася зелена плівка. Біля води відчувається різкий запах сірководню.


   За попередніми висновками , причиною загибелі риби можна  вважати природні фактори. А саме -  зниження вмісту розчиненого кисню у воді внаслідок розмноження, цвітіння та гниття водоростей.


   В місцях загибелі риби представниками екологічної служби відібрані проби води на лабораторні дослідження та встановлення фактичної причини загибелі  риби. Шляхом опитування місцевого населення з’ясовано, будь-яких фактів забруднення водойми отруйними речовинами, можливі скиди стічних вод або відходів не спостерігалось.

Чорноморський рибоохоронний патруль

© 2007 - 2022 ROZDILNA INFO. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту rozdilna.info посилання (для інтернет видань - гіперпосилання) обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, цитат, імен та інших відомостей несе автор публікації, а рекламної інформації - рекламодавець
Адміністрація сайту "Роздільна ІНФО": e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.