За спробу надання хабара росіянин поплатився забороню в’їзду

   Вчора до пункту пропуску «Кучурган», на в’їзд в Україну, прибув 26 річний громадянин Російської Федерації. Зазначений громадянин, за безперешкодний перетин державного кордону України, надав прикордонникам хабар у розмірі 10 доларів США.

   Вказану неправомірну пропозицію прикордонники зафіксували встановленим порядком, по даному факту проінформована Національна поліція (адже за цей злочини передбачена кримінальна відповідальність).

   Іноземцю що пропонував хабар було відмовлено у перетині державного кордону та прийнято рішення про заборону в’їзду на територію України строком на 3 роки.

   Прикордонники вкотре наголошують не пропонувати кошти посадовим особами прикордонного відомства, а у разі вимагання від вас хабара, негайно повідомляти до Білгород-Дністровського прикордонного загону або на телефон гарячої лінії. Зазначені реквізити є у будь-якому пункті пропуску.

 

HEADER 

Reply
 
+2
Отличная новость . Пусть знают , что Украина свободна от коррупции . Очищение власти начинается с мелочи

ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити