Прикордонники затримали міжнародного розбійника та відмовились від хабара

   В міжнародний пункт пропуску «Кучурган», на виїзд з України, прибув громадянин Республіки Молдова. Під час проведення усіх необхідних процедур оформлення, прикордонники виявили що вказаний 28-річний громадянин перебуває у міжнародному розшуку по лінії «Інтерполу».

    Як з’ясувалося далі, затриманого громадянина розшукують правоохоронні органи Румунії для притягнення до кримінальної відповідальності за розбій та крадіжку.

   Затриманого передано співробітникам Національної поліції України. По даному факту повідомлено Укрбюро Інтерполу в м. Києві.

   Цьогож дня, на виїзд з України, прибув 26 річний громадянин Республіки Молдова. Зазначений громадянин перевищив визначені терміни перебування на території України та спробував уникнути від адміністративної відповідальності шляхом надання прикордонникам хабара у розмірі 400 гривень. Натомість прикордонники наклали штраф на громадянина у розмірі 850 грн., винесли постанову про заборону в’їзду на територію України строком на 3 роки та по факту надання неправомірної вигоди правоохоронцям повідомили Нацполіцію.


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити