Протягом вихідних прикордонники задокументували чотири випадки пропонування хабарів

   На вихідних що минули прикордонники Білгород-Дністровського загону чотири рази відмовлялись від хабарів у пунктах пропуску на державному кордоні.

   Так, учора в пункт пропуску «Розалівка», що у Роздільнянському районі, в пішому порядку, на вихід з України прибула громадянка України 1971 року народження. Під час паспортного контролю прикордонники відмовили їй у перетині кордону, оскільки наданий жінкою документ не дає права виїзду до сусідньої країни (посвідка на повернення в Україну). Тоді громадянка спробувала «вирішити» питання та запропонувала прикордонникам грошову винагороду в розмірі 800 гривень за сприяння в безперешкодному перетині кордону. Прикордонники від неправомірної вигоди відмовилися, даний факт задокументували. До компетентних правоохоронних органів направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 369 ККУ (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

   Інший випадок стався у пункті пропуску «Удобне», де громадянин України, що прибув на автомобілі «Фольксваген» литовської реєстрації, за 500 грн. намагався «домовитися» з прикордонниками про продовження реєстрації транспортного засобу на території України, без перетин кордону з Республікою Молдова. Прикордонники від запропонованих коштів відмовилися, роз’яснили чоловіку вимоги законодавства та порядок проходження прикордонного контролю при перетині кордону та по даному факту направили повідомлення до Національної поліції.

   Ще два випадки відмови від хабарів були зафіксовані в пункті пропуску «Градениці». 34 та 49 річні жінки – громадяни Молдови, прямували до України, але виявилося що вони перевищили встановлені терміни перебування на території України. «Послуги» щодо безперешкодного пропуску через кордон жінки оцінили у 200 грн. та 300 грн. відповідно. Від таких незаконних пропозицій прикордонники відмовились та повідомили Національну поліцію. Крім того жінкам було заборонено в’їзд на територію України терміном на 3 роки.

   Прикордонники вкотре звертаються до громадян, які прямують через державний кордон, не намагатися у будь-якій формі, у тому числі шляхом пропонування коштів, вплинути на прийняття правового рішення правоохоронцями.

Помічник начальника Білгород – Дністровського прикордонного загону – начальник прес-служби Іван Іванчук


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити