Молдован пропонував валютний хабар за безперешкодний перетин кордону

   В пункті пропуску «Розалівка» зафіксовано спробу дачі неправомірної вигоди прикордоннику.

   Так 19 липня ц.р., у зазначеному пункті пропуску, що на кордоні з Молдовою, громадянин Республіки Молдова, прямуючи на в’їзд в Україну, на контроль надав паспортний документи у якому знаходились грошові кошти у розмірі 40 доларів США. У такий спосіб 30-річний молдован намагався «вирішити  питання» безперешкодного перетинання кордону, оскільки перевищив встановлені терміни перебування на території України. Від грошової винагороди інспектор прикордонної служби відмовився. Громадянину сусідньої країни заборонили в’їзд до України терміном на три роки.

   Щодо можливих  ознак злочину передбаченого ч.1 статті 369 кримінального кодексу України, по даному факту було  повідомлено співробітників поліції.

   Прикордонники вкотре звертаються до громадян, які прямують через державний кордон, не намагатися у будь-якій формі, у тому числі шляхом пропонування коштів, вплинути на прийняття правового рішення правоохоронцями.

 

 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити