Викрадений автомобіль завадив приємному відпочинку на морі

   Вчора прикордонники Білгород-Дністровського загону виявили автомобіль «Mercedes», який знаходився в міжнародному розшуку.

   Автомобілем керував 48 річний громадянин Республіки Молдова. Він, разом зі своєю дружиною, прямував зі столиці Молдови на відпочинок до Одеси, через пункт пропуску «Кучурган», але на кордоні його очікувала несподіванка. Прикордонники неприємно здивували подорожуючих звісткою що їхній автомобіль перебуває у міжнародному розшуку.

   Під час перевірки транспортного засобу молдовської реєстрації, 1994 року випуску, спрацювала база даних Інтерполу. Було встановлено, що автівку ще в 2003 році викрали у РФ.  Виявилося що чоловік придбав автомобіль лише у минулому році та навіть і не підозрював що той «проблемний», адже попередній власник запевняв що з машиною усе гаразд.

   Наразі виявлене авто передано до Нацполіції в Одеській області, по даному факту повідомлено Укрбюро Інтерполу в м. Києві.

 


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити