Прикордонники затримали чоловіка, причетного до торгівлі людьми та міжнародного грабіжника

   Цими вихідними прикордонники Білгород-Дністровського загону виявили двох осіб, що перебували в міжнародному розшуку.

   Так, до міжнародного пункту пропуску «Кучурган»,  на в’їзд в Україну, прибув громадянин Республіки Молдова. Під час проведення усіх необхідних процедур оформлення, прикордонники виявили що вказаний 43-річний громадянин вже півроку як перебуває у міжнародному розшуку по лінії «Інтерполу». Як з’ясувалося далі, затриманого громадянина розшукують правоохоронні органи Республіки Молдови для притягнення до кримінальної відповідальності за використання результатів праці чи послуг особи, що є жертвою торгівлі людьми.

   Інший випадок трапився в пункту пропуску  «Маяки», на в’їзд в Україну, прибув легковий автомобіль «Ауді», в якому як пасажир їхав громадянин Молдови. Під час здійснення прикордонного контролю на даного громадянина відбулося спрацювання бази даних Інтерполу. Згідно з обліками Генерального секретаріату Інтерполу встановлено, що громадянин Молдови, 1982 року народження, значиться у міжнародному розшуку з метою арешту та подальшої екстрадиції до Італійської Республіки для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ст. 624, 625, 110 КК Італійської Республіки (крадіжка, грабіж, вчинений групою осіб, з обтяжуючими обставинами).

   По даним фатам направлено листи на адресу Українського бюро Інтерполу в м. Києві, а  обох затриманих передано співробітникам Нацполіції в Одеській області.

 

Помічник начальника Білгород – Дністровського прикордонного загону – начальник прес-служби Іван Іванчук


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити