Прикордонники затримали трьох нелегальних мігрантів з Камеруну

    Прикордонники Білгород-Дністровського загону затримали трьох іноземок, які мали намір незаконно перетнути кордон з Республікою Молдова.

   Так, учора вночі прикордонники відділу «Степанівка» за допомогою тепловізійної камери, що розміщена на вежі системи оптико-електронного спостереження, спостерігали появу поблизу кордону трьох невідомих осіб. Вони рухалися у напрямку українсько-молдовського кордону. Невідомі вдалися до хитрощів, а саме – аби їх важче було піймати, вирішили розділитися. До вказаного місця одразу ж вибула група реагування прикордонників. В подальшому усі три особи були затримані неподалік державного кордону.

   Затриманими виявилися жінки-африканки 26, 29 та 31 років, вихідці Республіки Камерун. Одна із жінок була вагітною. З пояснень порушниць з’ясувалося, що вони, у пошуках кращого життя, мали намір потрапити у незаконний спосіб до однієї з країн Європейського союзу.

   Наразі правоохоронці продовжують проводити фільтраційні та інші заходи по встановленню усіх обставин правопорушення.


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити