Прикордонники завадили незаконному переміщенню цигарок через Кучурганський лиман.

   Прикордонники оперативно-розшукового підрозділу Південного регіонального управління мали випереджувальну інформацію стосовно незаконного переміщення підакцизних товарів через українсько-молдовський державний кордон.

   В подальшому було сплановано комплекс заходів щодо прикриття вказаного напрямку. Під час несення служби військовослужбовці спостерігали як зі сторони н.п. Первомайськ (Республіка Молдова), через Кучурганський лиман, повз чагарник у сутінках рухається човен. Підійшовши до українського берега невідомі особи з човна намагалися щось вивантажити та, побачивши що їх помітили прикордонники, вдалися до втечі – назад у Молдову.

   Надалі, в ході огляду місцевості правоохоронці виявили на березі ящик  з цигарками (750 пачок) без акцизних марок, виробництва Республіки Молдова. На місці події також був затриманий 66 – річний громадянин України, та виявлений велосипед з рюкзаком, власник якого втік. Але «велосипедист» мабуть забув, що в його речах була копія його паспорту на ім’я 21-річного місцевого мешканця. Вказані особи ймовірно виконували ролі спостерігача та вантажника.

   Затримані цигарки, попередня сума оцінки яких склала 17 тисяч гривень, передані представникам фіскальної служби України. Правоохоронці ж продовжують проводити додаткові заходи для встановлення усіх обставин справи та причетних до протиправної діяльності осіб.


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити