Іноземці за допомогою хабарів намагалися безперешкодно перетнути кордон

   Державна прикордонна служба України продовжує системну роботу, спрямовану на запобігання корупції та виховування доброчесності персоналу.

   Днями прикордонники Білгород-Дністровського загону два рази відмовлялись від хабарів у пунктах пропуску на державному кордоні.

   Так, учора в пункт пропуску «Кучурган», в пішому порядку, на вихід з України прибув громадянин Республіки Молдова 1955 року народження. Під час паспортного контролю прикордонники виявили що чоловік перевищив встановлені терміни перебування на території України на півтора роки. Тоді громадянин, щоб ухилитися від відповідальності, спробував «вирішити» питання та запропонував прикордонникам грошову винагороду в розмірі 1000 гривень. Прикордонники від неправомірної вигоди відмовилися, даний факт задокументували. До компетентних правоохоронних органів направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 369 ККУ (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

   Інший випадок стався теж у пункті пропуску «Кучурган», де 45-річний громадянин Російської Федерації, за 1000 російських рублів намагався «домовитися» з прикордонниками про безперешкодний перетин кордону на територію України в порушення чинного законодавства. Прикордонники від запропонованих коштів відмовилися, роз’яснили чоловіку вимоги законодавства та порядок проходження прикордонного контролю при перетині кордону та по даному факту направили повідомлення до Національної поліції.

   Обидва іноземці отримали заборону в’їзду на територію України строком на 3 роки.

   Нагадаємо, що з 1 липня до 1 жовтня ц.р. у відомстві проходить чергова антикорупційна кампанія «Стоп корупції. Від слів – до дій!». З початку 2017 року прикордонникам Білгород – Дністровського загону 57 разів пропонували неправомірну грошову винагороду.  На усі спроби підкупу була жорстка реакція зі сторони охоронців кордону

 

Помічник начальника Білгород – Дністровського прикордонного загону – начальник прес-служби Іван Іванчук


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити