Прикордонники виявили підводний спиртопровід (фото)

   24 серпня ц.р. прикордонники відділу «Лиманське», під час моніторингу берегової лінії Кучурганського водосховища, виявили шланг діаметром 32 мм.

   Трубопровід був прокладений з Республіки Молдова на територію України – на напрямку н.п. Дністровськ (РМ) – н.п. Лиманське (Укр.). Протиправні елементи за допомогою прокладеного під водою трубопроводу ймовірно планували незаконно переміщувати спирт з Молдови до України. Правоохоронці встановили що цей трубопровід був встановлений нещодавно та ще не використовувався, оскільки шланг був новий та порожній всередині і не містив характерного запаху спирту.

   Трубопровід був надійно закріплений на молдовській стороні. Правоохоронці за допомогою прикордонного катеру демонтували частину шлангу – до лінії державного кордону. Протяжність вилученого шлангу склала 540 м. Відстань до молдовського берегу через водосховище становить близько  1 500 м.

   Наразі правоохоронці продовжують заходи щодо встановлення осіб причетних до протиправної діяльності.

Помічник начальника Білгород – Дністровського прикордонного загону – начальник прес-служби Іван Іванчук


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити