Прикордонні водолази виявили трубопровід через кордон

   Прикордонники Білгород – Дністровського загону, спільно з фахівцями відділу спеціальних дій на воді Одеського загону морської охорони проводять заходи з обстеження прикордонних водойм на центральній ділянці українсько-молдовського кордону з метою виявлення будь-яких пристосувань що можуть використовуватись у протиправній діяльності.

   Наразі за допомогою водолазного спорядження здійснюється обстеження дна Кучурганського лиману, вздовж лінії державного кордону.

   Вчора, під час чергового занурення з аквалангом, прикордонні водолази виявили під водною поверхнею Кучурганського лиману, на напрямку Дністровськ (РМ) – Лиманське (Укр.), шланг діаметром 32 мм.. Цей шланг був прокладений з території Республіки Молдова та закінчувався за 200 м. до українського берега.

   Протиправні елементи за допомогою прокладеного під водою трубопроводу ймовірно планували незаконно переміщувати спирт з Молдови до України. Правоохоронці встановили що цей трубопровід був встановлений нещодавно та ще не використовувався.

   Трубопровід був надійно закріплений на молдовській стороні. Правоохоронці демонтували частину шлангу – до лінії державного кордону. Протяжність вилученого шлангу склала 150 м. Загальна ж відстань до молдовського берегу через водосховище становить близько 1 500 м.

   Нагадаємо, що у минулому місяці на цьому ж напрямку був теж виявлений трубопровід, що готувався для використання. Тоді прикордонники демонтували більш ніж півкілометровий шланг.

   Наразі правоохоронці продовжують заходи щодо обстеження усієї водойми.

 

Помічник начальника Білгород – Дністровського прикордонного загону – начальник прес-службиІван Іванчук

HEADER 

Reply
 
+3
Цей шланг був прокладений з території Республіки Молдова та закінчувався за 200 м. до українського берега.
Протяжність вилученого шлангу склала 150 м. Загальна ж відстань до молдовського берегу через водосховище становить близько 1 500 м.
????

ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити