Знайомство школярів зі службою на кордоні

   Прикордонники Білгород – Дністровського загону продовжують приймати активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді.

   Учора до прикордонників відділу «Кучурган» завітали учні старших класів Кучурганської загальноосвітньої школи.

   Усього понад 40 школярів ближче познайомилось з життям та службою охоронців кордону. Прикордонники гостинно їх зустріли, розповіли дітям про завдання, які вони виконують у пункті пропуску, показали технічне оснащення, продемонстрували роботу кінолога зі службовою собакою, навченою виявляти наркотичну речовину. Вихованці школи з неприхованою цікавістю змогли самостійно покерувати польотом квадрокоптеру, що використовується для виявлення та пошуку порушників кордону. Також у заході прийняли участь експерти Місії ЄС EUBAM (Місія ЄС з прикордонної допомоги Україні та Молдові).

   На завершення заходу учні сфотографувалися на згадку з прикордонниками. В свою чергу охоронці кордонів запросили майбутніх захисників нашої Батьківщини, після завершення навчання, поповнити лави Державної прикордонної служби України.

Іван Іванчук


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити