Громадяни Росії, щоб потрапити до України, пропонували хабар

   Державна прикордонна служба України продовжує системну роботу, спрямовану на запобігання корупції та виховування доброчесності персоналу.

   Так, учора в пункт пропуску «Кучурган», на автомобілі молдовської реєстрації прибули двоє чоловіків, що надали на прикордонний контроль паспорти громадян Російської Федерації. Під час паспортного контролю прикордонники виявили що один з подорожуючих – 38 річний чоловік – вклав у свій документ та документ товариша грошові кошти у сумі 2000 російських рублів. Таким чином він намагався «домовитися» з прикордонниками про безперешкодний перетин кордону на територію України в порушення чинного законодавства.

   Правоохоронці від запропонованих коштів відмовилися, роз’яснили чоловіку вимоги українського законодавства і порядок проходження прикордонного контролю при перетині кордону та по даному факту направили повідомлення до Національної поліції. Подорожуючим було відмовлено у перетині державного кордону, а чоловіку що пропонував неправомірну вигоду проставлено заборону в’ізду до України терміном на три роки.

   З початку 2017 року прикордонникам Білгород – Дністровського загону майже 100 разів пропонували неправомірну грошову винагороду.  На усі спроби підкупу була жорстка реакція зі сторони охоронців кордону.

Помічник начальника Білгород – Дністровського
прикордонного загону – начальник прес-служби
Іван Іванчук


ВНИМАНИЕ!!! ПРАВИЛА РАЗМЕЩЕНИЯ КОММЕНТАРИЕВ!!!

Комментарии, не имеющие отношения к новости, под которой они размещаются, а также: грубые, оскорбительные, малограмотные, малозначащие комментарии, проявления ненависти удаляются.
Комментарии добавленные зарегистрированными пользователями публикуются автоматически.

Захисний код
Оновити